देश

उद्योग व्यापार संघ कपिलवस्तुको साधारणसभालाई संघका केन्द्रीय अध्यक्ष भण्डारीले संम्बोधन गर्ने

कपिलवस्तु, १० माघ ।
उद्योग व्यापार संघ कपिलवस्तुको साधारणसभालाई नेपाल उद्योग व्यापार संघका केन्द्रीय अध्यक्ष खेम भण्डारीले संम्बोधन गर्ने भएका छन् । उद्योग व्यापार संघ कपिलवस्तुको मंगलवार हुन लागिरहेको साधारण सभा तथा अधिवेशनलाई संम्बोधन गर्न भण्डारी कपिलवस्तु आउन लागेका हुन् । यस्तै साधारणसभा तथा अधिवेशनलाई संघका महासचिव खेम पराजुलि, अन्तरीक राजस्व कार्यालयका कपिलवस्तुका प्रमुख तथा उप प्रमुख, भन्सार कार्यालय कपिलवस्तुका प्रमुख तथा उपप्रमुख, घरेलु तथा साना उद्योग कार्यालय कपिलवस्तुका प्रमुख तथा उपप्रमुख लगाएतले संम्बोधन गर्ने छन् । यस्तै कार्यक्रमलाई नगरपालिका तथा गाँउपालिकाका प्रमुख तथा उप प्रमुख, घरबाहल सरोकार संघका पदाधिकारी तथा अन्य व्यवसायीक संघ संस्थाका पदाधिकारी लगाएतले संम्बोधन गर्ने कार्यतालिका रहेको उद्योग व्यापार संघ कपिलवस्तुले जनाएको छ । कार्यक्रम बाणगंगा दरखास्तामा राखिएको छ । उद्योग व्यापार संघ कपिलवस्तु जिल्लाका व्यापार व्यवसायीका हक हितका लागि स्थापित संस्था हो ।

प्रकाशित : १० माघ २०७९, मंगलबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

८५८-२०७५/७६

सम्पर्क

सम्पर्क ठेगाना : बाणगंगा न.पा.– ४ जितपुर, कपिलवस्तु
कपोरेट कार्यालय : बुटवल उपमहानगरपालिका, ट्राफिक चोक
प्रादेशिक कार्यालय : देउखुरी दाङ
सम्पर्क नं. ०७६–५५०२८३,५५०२६०,९८५७०५०९७०
E-mail : [email protected]

हाम्रो समूह

  • प्रवन्ध निर्देशक :  
    लक्ष्मण प्रसाद बेल्बासे
  • प्रधान सम्पादक :  
    भेषराज पाण्डे
  • कार्यकारी सम्पादक :  
    डिलाराम भुसाल